sâmbătă, mai 17, 2025
7.9 C
Paşcani
Login

LIPOVEAN SPÂNZURAT DIN CAUZA PĂMÂNTULUI

Sfarsit de viata pentru un barbat din comuna Stolniceni Prajescu. Acesta a decis sa-si incheie socotelile cu viata, dupa ce, spun cei apropiati, ar fi pierdut un proces pentru pamantul din spatele casei unde locuieste. Barbatul a fost gasit agatat in streang de unul din cei patru copii ai sai.

Imagine socanta pentru un adolescent in aceasta dupa amiaza. Acesta si-a gasit tatal spanzurat intr-o anexa a gospodariei. Pana la sosirea ambulantei, nu s-a mai putut face nimic, chiar daca a fost resucitat minute bune.

La fata locului au ajuns si criminalistii. Trupul neinsufletit a fost trimis la IML Iasi pentru efectuarea necropsiei.

Mentionam ca barbatul, Eufim Ivanov, avea 55 de ani si patru copii, dintre care doi minori. Sotia acestuia a murit in urma cu cateva luni.

Materialul video in cadrul buletinului de stiri INFOBIT

Recomandări